Подорожі з безвізом: як перебороти страх польоту

Новини 08 Лип. 2017 р., 15:47 19

З настанням безвізового режиму для українців відкрилася можливість недорого подорожувати Європою. І дуже часто авіакомпанії влаштовують акції та розпродажі авіаквитків, що дозволяє відвідувати різні країни за невеликі гроші. Але що робити, якщо панічно боїтеся літати? Існує кілька слушних порад, які допоможуть перебороти свій страх, зазначають Подробности.

Краще ознайомитися з планом місць в літаку заздалегідь, і попередньо обрати місце для себе. Якщо ви боїтеся висоти, не сідайте біля ілюмінатора. Якщо у вас є страх перед турбулентністю, не варто купувати місце в кінці літака, там трясе найбільше. Якщо ви страждаєте на клаустрофобію (страх закритих приміщень), ваше місце має бути поруч з аварійним виходом або ж біля проходу. Вибрати собі місце можна під час онлайн-реєстрації або попросити на реєстраційній стійці вже безпосередньо в аеропорту.

Варто подбати про одяг, він має бути зручним. Це допоможе почувати себе як вдома і, відповідно, розслабитися, особливо якщо вам доведеться провести в польоті кілька годин. Не треба соромитися переодягатися на час польоту. Візьміть з собою улюблені капці, попросіть у стюардеси ковдру та подушку (звичайно, якщо летітимете не в лоукості) — у теплі та комфорті ви відразу почуватиметеся краще.

Користуйтеся льодяниками. Цукерки допоможуть відволіктися, а також перешкоджатимуть закачуванню та закладеності у вухах. Також у таких випадках допомагає жувальна гумка. Якщо вона буде фруктова або з улюбленим смаком — ідеально. Вчені пояснюють цей факт тим, що доросла людина, перебуваючи у стресовому стані, підсвідомо хоче повернутися в щасливі та безтурботні моменти дитинства. Процеси жування допомагають у цьому.

Один із кращих способів розслабитися — глибоке дихання. Такою методикою користувалися ще стародавні йоги. Тому практикуйте її та не згадуйте про всі свої страхи. Постарайтеся глибоко вдихнути животом, а потім повільно видихайте через рот (видих має бути вдвічі довшим, аніж вдих). Таке глибоке, уповільнене дихання запускає в дію реакцію релаксації, за якею йде цілий ланцюжок змін в організмі: сповільнюється серцевий ритм, до кінцівок прибуває кров і розслабляються м’язи.

Візьміть із собою в політ м’яку іграшку чи приємну на дотик річ, аби в руках завжди було щось приємне. Адже на кінцівках розташовано багато нервових закінчень. Коли ваші руки зайняті чимось, це відволікає мозок, тож у вас не буде часу думати про погане. Особливо ця порада стане в нагоді тим, хто літає з дітьми.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017