Поліція Київщини розпочала перевірку дотримання законодавства водіями пасажирського транспорту

Новини 24 Лип. 2017 р., 18:02 56

Поліцейські Київської області посилюють контроль за дотриманням водіями пасажирського транспорту Правил дорожнього руху та законодавчих актів України. Відповідні профілактичні заходи триватимуть до кінця місяця. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Київській області на своїй сторінці у Facebook.

Поліцейські разом зі співробітниками Державної служби з безпеки на транспорті перевіряють справність пасажирських транспортних засобів і дозвільні документи на перевезення пасажирів.

Профілактичні заходи спрямовані на недопущення водіями керування транспортом у стані сп’яніння, без відповідних документів, перевезення пасажирів на маршруті протяжністю понад 500 кілометрів одним водієм, керування технічно несправним транспортом, порушення вимог дорожніх знаків і розмітки, правил зупинки та стоянки.

Також співробітники правоохоронних органів проводять роз’яснювальну роботу серед пасажироперевізників, особливо тих, які займаються нерегулярними перевезеннями, а також перевезенням організованих груп дітей щодо дотримання законодавства у сфері безпеки руху.

За результатами проведення заходів співробітники поліції надаватимуть очільникам обласних адміністрацій відповідну інформацію про виявлені недоліки та пропозиції щодо їх усунення.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017
07.12.2017