Поліція оголошує місячник добровільної здачі зброї

Новини 27 Бер. 2017 р., 16:47 28

З метою виведення з незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухівки та інших спецзасобів Національна поліція України оголосила з 1 по 30 квітня 2017 року місячник добровільної здачі. Про це повідомляє сайт Нацполіції.

Всі громадяни, які в зазначений термін добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Правоохоронці зазначають: якщо громадянин у термін проведення місячника добровільно здав мисливську вогнепальну, холодну чи газову зброю до відділу поліції, в подальшому він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах. Це робиться після оформлення відповідних документів.

Отримати більше інформації можна у територіальних органах головних управлінь Національної поліції або в дільничних офіцерів за місцем проживання або тимчасового перебування, зазначається в повідомленні.

Поліцейські нагадують громадянам, що незареєстрована зброя — це не лише порушення закону, а й причина нещасних випадків, які, на жаль, почастішали і трапляються як із дорослими громадянами, так і з підлітками.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017