Популярні серед українців курорти потерпають від аномальної спеки: куди краще не їхати

Новини 10 Лип. 2017 р., 15:26 108

Українським пляжникам за кордоном дошкуляє пекельна спека. Аномальна температура тримається у Туреччині та на Кіпрі. У Чорногорії — лісові пожежі, а в Болгарії — смертельні випадки від теплових ударів, повідомляє ТСН.

Температурні рекорди б’є Туреччина — там близько 45 градусів у затінку. Ранок там починається із 32 градусів. Зважаючи на екстремальну температуру повітря, на узбережжі в цей час небагато відпочивальників.

На Кіпрі подовжено «помаранчевий» рівень небезпеки. Це означає, що виходити на вулицю з 10 до 17 години взагалі не рекомендується. Стовпчики термометрів показують 40-44 градуси. На острові вже зафіксовано смерть від теплового удару. Троє потерпілих — у реанімації.

У Чорногорії, де нещодавно від спеки палали ліси, нарешті стало прохолодніше. Температура нині впала до 35 градусів.

Минулого тижня у Болгарії від теплових ударів загинули п’ятеро людей. Температура тоді була за 40 градусів. Зараз погода тішить туристів — надворі комфортні 30 градусів, світить сонце, віє невеличний вітерець.

Трохи стримує туристів з України єгипетська спека, хоча вона й звична для тамтешнього літа. Вдень у Шарм-еш-Шейху — 40-45 градусів, вночі температура знижується до 38 градусів. Через неймовірну спеку на пляжах дуже мало людей. Взагалі, в цьому курортному місті цього року небагато туристів.

За спекотної погоди лікарі радять бути дуже обережними. Летальні випадки у Європі тому додатковий аргумент.

Якщо протягом буквально кількох годин температура не проходить, головний біль не знімається, нудота, блювота наростає, відчувається біль у серці, потрібно негайно звертатися до лікаря.

Пиття, натуральний одяг, капелюх, захисний крем — елементарні, але надзвичайно важливі у спеку речі, кажуть медики. І радять нарешті повірити твердженню, що засмагати в обідню спеку небезпечно.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017