На харчоблоках дитячих таборів на базі шкіл №2 і №10 були допущені порушення правил миття й оброблення посуду та інвентарю. Окрім того, у таборах шкіл № 2 і №6 занижують калорійність третіх страв. Про це у понеділок, 11 червня, під час оперативної наради за участі заступника міського голови розповіла Віра Товстоног, керівниця броварського районного відділу лабораторних досліджень.

Як ідеться у звіті відомства, минулого тижня були завершені дослідження відібраних у ході моніторингу проб та зразків у пришкільних таборах денного перебування при навчальних закладах міста. Відхилення від чинних нормативів виявлено у школах №№ 2, 6 і 10.

Віра Товстоног

Так, за результатами проведених гігієнічних змивів були виявлені порушення правил миття й оброблення посуду та інвентарю у 2-й і 10-й школах. До того ж, виявили відсутність належного контролю за закладанням продуктів для приготування страв у 2-й і 6-й школах. Адже фактична калорійність третіх страв (компоти, узвари, чаї – ред.) в обох закладах занижена.

Зазначимо, за інформацією Броварської міської ради, пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням, розміщенням, харчуванням у Броварах працюють із 29 травня по 15 червня. Вони діють на базі шкіл №№ 2, 5, 6, 7, 10 і НВК. Окрім того, на базі шкіл №№ 5, 6, 7 діють також мовні табори. Вартість харчування для одного учня батькам коштує 50 грн на день.

Очільниця відділу освіти Броварської міської ради Оксана Мельник прокоментувала інформацію про виявлені порушення коротко: «Обов’язково врахуємо і будемо виправляти».

Оксана Мельник

Нагадаємо, це не перший випадок виявлення подібних порушень на харчоблоках навчальних закладів Броварів. Востаннє, місяць тому, в садочку «Перлинка» фахівці виявили заниження калорійності перших і третіх страв.  У березні працівники відділу лабораторних досліджень зафіксували перевищення рівня цукру в чаї, який доклали свідомо перед перевіркою. Також у школі №1 зафіксували недотримання правил миття посуду.

Поділитись

Про Автора

Дмитро Карпій