Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області зазначає, що броварське державне підприємство «Завод порошкової металургії», заборгувало своїм працівникам 842 066 гривень та повернули понад 200 000 гривень боргу по заробітній платі.

Як повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Київській області, у Броварському міськрайонному відділі ДВС перебуває 33 виконавчих документи про стягнення боргів з підприємства. Протягом останнього часу державним виконавцям у рамках кампанії зі стягнення заборгованості по зарплаті вдалося повністю виконати третину проваджень. Це дозволило повернути працівникам заводу 236152 гривні. Решта суми має бути повернута персоналу, який місяцями не отримував заробітну плату, вже найближчим часом.

Якщо підприємство не знайде коштів для погашення боргів перед своїми робітниками, броварські держвиконавці накладуть арешт на майно заводу, після чого його продадуть на електронних торгах, а виручені кошти повернуть людям.

Така практика останнім часом успішно застосовується в інших районах Київщини. Наприклад, нещодавно було продано майно одного з найбільших підприємств-боржників Київської області ПАТ «Борекс» (смт. Бородянка) на суму близько 2-х мільйонів гривень, завдяки чому борг перед працівниками підприємства вдалося повністю погасити.

Поділитись

Про Автора