Правоохоронці Броварщини припинили діяльність мережі борделів

Новини 26 Лют. 2017 р., 13:07 469

Співробітники броварської поліції та прокуратури у співпраці з фахівцями Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Київської області та бійцями полку особливого призначення провели масштабну операцію по ліквідації злочинного угруповання, яке діяло у Києві та області. Усього у спецоперації брали участь 200 правоохоронців, повідомляє прес-служба обласної поліції.

За словами керівника поліції області Дмитра Ценова, координували діяльність злочинного угруповання 15 осіб. Вони тримали під контролем понад 60 повій. Послуги сексуального характеру надавалися як у «притонах», так і за викликом. Місячна виручка від функціонування мережі борделів сягала понад 1 500 000 гривень.

Серед затриманих у ході операції — 7 водіїв-охоронців та 4 диспетчери. Для отримання надприбутків до злочинного угруповання було залучено осіб, які займалися розробкою інтернет-сайтів відповідного характеру та розповсюдженням рекламних візитівок.

У банді панувала сувора дисципліна. Дівчата перебували під цілодобовим контролем. Також всередині угруповання діяла система штрафів за недотримання певних правил. Так, невихід у «робочу зміну» карався штрафом у 2000 гривень, відмова від замовлення «коштувала» 1000 гривень і т.д.

У ході 29 обшуків, проведених одночасно, було вилучено дев’ять автомобілів, гроші — близько 60 000 доларів США, 6 000 євро, 400 фунтів стерлінгів, 200 000 гривень, а також наркотичний засіб «канабіс», дорогоцінності, банківські картки, блокноти зі списками клієнтів та графіком чергувань повій та інших членів угруповання.

З метою встановлення всіх обставин скоєння злочину, проводиться комплекс слідчо-оперативних заходів. Наразі відкрито кримінальні провадження за ст. 302 ч. 2 (створення або утримання місць розпусти і звідництво) та ст. 303 ч. 3 (сутенерство або втягнення особи у зайняття проституцією) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018