Проблема з доступом школярів ЗОШ №10 до стадіону вирішена, — Рожков

Новини 18 Тра. 2017 р., 21:02 461

У дітей Броварської загальноосвітньої школи №10 немає вільного доступу до стадіону, який знаходиться поруч. Про це під час оперативної наради виконавчих служб міської ради наголосив міський голови Ігор Сапожко і дав доручення відділу молоді та спорту міської ради розібратися у ситуації.

«Якщо не буде розв’язана проблема вільного доступу дітей ЗОШ №10 до стадіону, реагуватимемо на усі школи, які орендують у міста спортивні майданчики», — наголосив мер Броварів.

Як розповів «Трибуні-Бровари» начальник відділу молоді та спорту Дмитро Рожков, проблема на сьогодні вже вирішена. «Було звернення мешканців про те, що коли тривають заняття якоїсь спортивної секції, то немає вільного доступу до спортивного майданчика дітей місцевих мешканців. Тобто під час їхніх тренувань. 

Сьогодні (18 травня — прим. Т. Б.) відбулася робоча зустріч Комітету дитячого футболу при Броварській федерації футболу, у якій взяли участь президенти усіх клубів та організацій, які займаються з дітьми. Це і місцева ДЮСШ, футбольна академія Владислава Ващука, футбольні клуби «Каскад», «Юніон» та інші.

Ми запросили на засідання також мешканців, чиї діти граються на цьому стадіоні, а також представника депутатського корпусу Вікторію Коваленко.

Було погоджено, що під час занять спортивними організаціями, для школярів та місцевих дітей буде надаватися частина поля, або половина, або третина, в залежності від кількості дітей, що приходитимуть гратися. А самі футбольні організації нададуть батькам графіки проведення своїх тренувань, щоб ті розуміли, в який час буде майданчик зайнятий, а в який — вільний», — роз’яснив Рожков.

Дмитро Рожков

За його словами, надалі на цьому спортивному майданчику займатиметься футбольна академія Владислава Ващука, яка з наступного навчального року складе чіткий графік тренувань.

Начальник відділу молоді та спорту також додав, що в урочний час на стадіоні проводить заняття ЗОШ №10 до 17.00 і майданчик не зайнятий іншими організаціями, а ось з 19.00 до 21.00 тренування завжди проводить футбольна академія Владислава Ващука. І саме за ці дві години, як повідомив Рожков, й розпочалася «війна».

Також пан Рожков прокоментував інформацію про те, що стадіони ЗОШ№1 та ЗОШ№3 замикаються на ключ і до них у позашкільні часи немає вільного доступу.

«Така інформація не зовсім відповідає дійсності. Як і у парку «Перемога» баскетбольний майданчик ми закриваємо ці спортивні майданчики після 21.00, а якщо бути точним, то тоді, коли вже темніє.

Минулого року у літній час ми закрили баскетбольний майданчик о 21.00 (при тому, що темніло приблизно о 22-й) і в перший же день обірвали і сітку, і вирвали двері. З тих пір ми закриваємо спортивні майданчики лише коли темніє. І якщо ми зараз почнемо майданчики закривати відразу після занять, повірте, знайдуться люди, які прийдуть із плоскогубцями і «зроблять вхід», — сказав Рожков.

Як запевнив наостанок начальник відділу молоді та спорту проблем із доступом школярів до спортивних майданчиків при навчальних закладах немає.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017