Завдяки позиції Броварської місцевої прокуратури забудовник сплатив до місцевого бюджету Богданівської сільської ради пайову участь у розмірі 75 тис грн, повідомляє прес-служба відомства.

«Один із забудовників Броварського району, отримавши декларацію про готовність об’єкта до експлуатації, так і не взяв участь у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів вказаної територіальної громади у вигляді пайової участі у розмірі 75 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

Законодавець визначив, що навіть після введення об’єкта до експлуатації та неукладення договору про пайову участь, забудовник зобов’язаний відшкодувати збитки у вигляді упущеної вигоди.

Як інформує відомство, за принципової позиції Броварської місцевої прокуратури суд першої інстанції погодився з доводами прокурора та зобов’язав товариство відшкодувати збитки місцевому бюджету Богданівської сільської ради у розмірі 75 тисяч гривень.

У свою чергу, суд апеляційної інстанції залишив без змін рішення першої інстанції, з яким погодився і Касаційний господарський суд у складі Верховного суду.

«Упевнившись у тому, що «обійти» Закон забудовнику не вдасться, останній сплатив до місцевого бюджету Богданівської сільської ради пайову участь у розмірі 75 тисяч гривень», – підсумувала прокуратура.

Поділитись

Про Автора

Від редакції

Редакція видання "Трибуна Бровари"