«Привілеї» для добровольців: контрактники проходитимуть медкомісію без черг

Новини 11 Січ. 2017 р., 10:12 109

Виконавчий комітет підтримав створення постійно діючої військово-лікарської комісії для поставлення на облік військовозобов’язаних та громадян, які проживають на території міста до мобілізації.

Як розповів начальник відділу з обліку військовозобов’язаних Броварського військового комісаріату Михайло Григорянц, мета такої комісії — перевірка стану здоров’я військовозобов’язаних, які ставляться на облік та проходять періодичні огляди (раз на три роки).

Принагідно члени виконкому звернули увагу на те, що є такі військові, як контрактники. Коли їх направляють з військкомату на аналіз крові, то вони стають в загальну чергу в Броварській центральній лікарні, що спричиняє, за їх словами, незручності.

Як стало відомо під час засідання, є домовленість з Броварським міським центром первинної медико-санітарної допомоги на чолі з Ігорем Кравцовим про те, що коли будуть направлення з військкомату на аналізи крові саме для контрактників (добровольців), щоб лікарі первинної ланки приїжджали до військкомату і брали аналізи там. Робити це можна за попередньою домовленістю кілька разів на тиждень.

Виконавчий комітет міської ради також затвердив план своєї роботи за І півріччя. Згідно нього, у січні заступник міського голови Лариса Виноградова та заступник начальника управління культури Лариса Метьолкіна мають надати звіт відділу культури про хід виконання Програми розвитку культури міста за 2016 рік.

НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018