Питання земельних ділянок під гаражі для учасників АТО відправили на довивчення

Новини 11 Тра. 2017 р., 11:20 117

Броварська міська рада зняла на сесії 11 травня з порядку денного проект рішення, який стосується виділення земельних ділянок під індивідуальні гаражі для волонтерів та учасників АТО. За рішення проголосували усі 34 присутні депутати.

Нагадаємо, ініціативна група з волонтерів та учасників АТО звернулася до депутатів земельної комісії з проханням зняти питання до вивчення, а Координаційна рада з питань АТО вирішила перевіряти списки претендентів на земельні ділянки в індивідуальному порядку. Нині триває процес за участі членів Координаційної ради перевірки даних усіх претендентів на земельні ділянки. Після того як списки будуть сформовані і затверджені як рекомендація Координаційної ради для сесії, вони будуть зареєстровані на офіційному сайті міської ради як проект рішення, проект має бути на сайті 21 робочий день та пройти «сито» постійних депутатських комісій.

Зазначимо, що днем раніше виконком на своєму засіданні ухвалив рішення ввести за рекомендацією Координаційної ради з питань АТО до її складу відомого у Броварах волонтера Оксану Савосту.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017