Реконструкція Київської: зріжуть тополі та висадять клени

Новини 03 Кві. 2017 р., 19:35 178

Вирубка дерев та викорчовування пнів на вулиці Київській відбувається в тих зонах, де проектом її реконструкції передбачено розширення дороги. Про це під час оперативної наради виконавчих служб міської ради повідомила начальник Відділу капітального будівництва Людмила Павлик.

За інформацією керівника ВКБ, ті тополі, які знаходяться на узбіччі, навіть у місцях, де дорога не розширятиметься, теж будуть зрізані, оскільки ростуть «з порушенням нормативів». Згідно норм, як розповіла пані Павлик, дерева мають бути посаджені від бровки на відстані двох метрів. «У межах реконструкції ми все ж маємо привести дорогу у відповідність і зробити її розширеною», — сказала Павлик.

Людмила Павлик.

Замість зрізаних дерев, як запевнила начальник ВКБ, проектом реконструкції передбачена висадка нових дерев, зокрема, кленів, оскільки останні не мають великої кореневої системи, що могла б пошкодити мережі, які прокладені уздовж дороги.

Нагадаємо, у січні 2016 року депутати затвердили Міську програму по будівництву та реконструкції вулично-шляхової мережі на 2016—2020 роки, яка передбачає розширення вулиці Київська від площі Шевченка до вулиці Гагаріна.

Під час останнього засідання інвестиційної ради було відмовлено окремим підприємствам у розміщенні та продовжені терміну дозволів на розміщення на вулиці Київська реклами. Рішення тоді пояснювалося саме реконструкцією однієї з головних вулиць міста.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017