Ремонт БЦРЛ: першочергово — приміщення стаціонару дитячої лікарні

Новини 16 Лют. 2017 р., 12:29 96

14 лютого відбулася нарада, на якій розглядалося питання фінансування Броварської центральної районної лікарні. Про це повідомляє сайт Броварської РДА.

На нараді, яка проходила в приміщенні малої зали Броварської райдержадміністрації, були присутні: голова Броварської райдержадміністрації М. Клименко, голова районної ради С. Гришко, заступник голови райдержадміністрації Ю. Плакся, міський голова Броварів І. Сапожко, заступник міського голови Л. Виноградова, керівник апарату адміністрації К. Прянішнікова, заступник головного лікаря Броварської ЦРЛ Г. Павлін, депутат Київської обласної ради О. Кищук, голова комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту молоді Броварської районної ради В. Шульга, а також депутати Броварської районної ради.

У ході наради було ухвалене рішення, згідно з яким першочергово профінансують капітальний ремонт приміщення стаціонару дитячої лікарні та заміну парових котлів. Також буде профінансовано розробку проектно-кошторисної документації для виконання робіт у протитуберкульозному, хірургічному, інфекційному та терапевтичному відділеннях Броварської центральної районної лікарні.

НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018