У прес-центрі поліції Київської області повідомляють про затримання розбійників, які нападали на жінок та їх грабували.

Як інформують правоохоронці, зловмисники пізно ввечері протягом 10 хвилин на сусідніх броварських вулицях напали на двох жінок. На вулиці Київській злочинці, погрожуючи ножем, відібрали у жінки сумку, в якій знаходився гаманець із грошима. Наступною жертвою стала дівчина. У неї біля під’їзду злодії відібрали рюкзак із особистими речами. Відбувалося все так: один із нападників підійшов до дівчини ззаду, приставив до її шиї  ніж, наказавши вести себе тихо і не кричати, а інший – вирвав із її рук рюкзак. Після скоєння злочинів чоловіки зникли у невідомому напрямку.

Поліція затримала зловмисників через тиждень. Як зазначають правоохоронці, затримані встигли за цей час вчинити і розбій у столиці. Злочинцями виявилися двоє  раніше судимі чоловіків 32 та 24 років, Наразі  поліція перевіряє їх причетність до аналогічних злочинів.

«Зловмисники затримані та знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання щодо обрання відносно них міри запобіжного заходу. Чоловікам загрожує від семи до десяти років позбавлення волі із конфіскацією майна.», –  повідомляють у прес-центрі поліції.

Поділитись

Про Автора