Розпочинається реєстрація учасників пробного ЗНО

Новини 09 Січ. 2017 р., 14:55 57

З 10 до 31 січня триватиме реєстрація на проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє Osvita.ua.

Метою пробного ЗНО є ознайомлення випускників шкіл та абітурієнтів із процедурою проведення оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця тощо.

Завдання пробного ЗНО, які мають вигляд предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, а процедура проведення є максимально наближеною до проведення основного ЗНО. Тож участь у пробному оцінюванні є важливою складовою підготовки до основного тестування.

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними  центрами оцінювання якості освіти. У Київській області за проведення зовнішнього незалежного оцінювання відповідає Київський регіональний центр оцінювання якості освіти. Адреса центру: 02192, Київ, вул. Шалетт, 1А; телефон: (044) 360-70-04. З центром можна зв’язатися через електронну пошту а також ознайомитися з інформацією на сайті.

Зареєстровані учасники зможуть взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури та в одному з тестів за вибором — математики, історії України, географії, біології, фізики, хімії, англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов.

Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 1 квітня 2017 року; тестування з інших предметів — 8 квітня 2017 року. Участь у пробному тестування є платною, вартість одного тестування з одного предмета складає 129 грн.

Нагадаємо: результати пробного ЗНО не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію, а також не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018
15.01.2018