Розслідування трагедії у Княжичах може тривати до кінця року

Новини 23 Січ. 2017 р., 10:25 32

За словами народного депутата України Антона Геращенка, вирок суду винним у кривавому інциденті, що стався у Княжичах, буде винесено до кінця поточного року. Про це Геращенко повідомив у ефірі телеканалу «112 Україна».

«Щоби кожен громадянин все зрозумів, суспільство має, коли буде суд, прочитати вирок суду. Зрештою, буде вирок суду особам, які будуть визнані винними у недбалості, у тому, що не передбачили. У цьому вироку суд має виписати всі деталі — хто де стояв, хто і що повинен був зробити, однак не зробив, і так далі», — підкреслив Геращенко. Народний депутат наголосив, що вирок буде винесено до кінця поточного року.

Нагадаємо, вночі 4 грудня під час проведення спецоперації по затриманню злочинної групи грабіжників загинуло п’ятеро правоохоронців. За результатами службового розслідування кривавого інциденту в Княжичах з лав Нацполіції звільнено сім офіцерів, дисциплінарне стягнення застосовано до ще дев’яти. Висновок службового розслідування направлено до Генпрокуратури України, яка здійснює досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом трагедії.

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018