Про це повідомила Анна Унгуряну, переможець конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Броварський районний Будинок культури».

Конкурс проводився втретє, перші два були оголошені такими, що не відбулися, оскільки жоден з претендентів на цю посаду не набирав потрібної кількості голосів.

6 березня відбулося фінальне засідання конкурсної комісії, яку очолювала депутат райради, голова гуманітарної комісії Валентина Шульга. Комісія констатувала, що документи подав один претендент – Анна Унгуряну.

Раніше наше видання вже знайомило читачів з деякими аспектами її бачення розвитку культурної сфери Броварщини. До вже сказаного слід додати, що Анна Унгуряну вважає за необхідне найближчим часом створити сайт райБудинку культури. Повідомила, що «ось-ось», також запрацює студія звукозапису. Планує вже у 2019 році видати альбом «Художники Броварщини», а з 2020 року хотіла б, аби почала реалізовуватися програма розвитку зеленого туризму в районі.

Характеризуючи загальний стан закладів культури району, пані Унуряну зазначила, що чимало з них перебувають у незадовільному стані, матеріальна база – на низькому рівні, заморожене будівництво культурного комплексу у селі Пухівка. На її думку, треба говорити про майже повну відсутність у Будинках культури, сільських клубах комп’ютерної, розмножувальної техніки тощо.

Закінчила презентацію своєї програми пані Унгуряну словами, що вона людина, яка вміє слухати, дослуховуватися до порад, вміє сприймати критику і готова спільними зусиллями вивести культуру Броварщини на досконаліший рівень.

У членів конкурсної комісії, які відзначали насамперед професійність та досвід 61-річної претендентки, не виникало запитань, більше висловлювалося побажань до її роботи. Зокрема, викорінити формалізм у діяльності закладів культури.

Член комісії, голова правління громадської  організації «Інститут міжнародних досліджень та співробітництва» Юрій Юрченко наголосив на необхідності постійної підтримки владою діяльності директора БК, і в першу чергу для виконання чи не найголовнішого на сьогодні завдання – закінчення ремонту приміщення райБудинку культури. Також пан Юрченко побажав Анні Павлівні мати витримку, аби сміливо позбутися тих кадрів, що роками числяться на посадах в Будинку культури, але на роботу не ходять. І таких, за його твердженням, не один і не два.

Рішення конкурсної комісії було одностайним – рекомендувати сесії Броварської районної ради затвердити Анну Унгуряну на посаду директора райБудинку культури.
Анатолій Дніпровий

Поділитись

Про Автора

Від редакції

Редакція видання "Трибуна Бровари"