Рятувальники та поліцейські Броварщини провели пізнавальний захід для дітей

Новини 29 Лип. 2017 р., 16:54 21

28 липня співробітники Броварського районного управління ДСНС разом з представниками Головного управління національної поліції провели для маленьких відпочивальників оздоровчої бази «Любич», що у селі Літки, навчально-пізнавальний захід під назвою «Приоритети професії». Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Київській області.

Для дітей було організовано виставку спеціального обладнання та інструментів, якими  користуються рятувальники та працівники поліції у своїй повсякденній роботі. Усі дітлахи, а особливо хлопчаки, намагалися ретельно роздивитися такі цікаві предмети та спробувати власноруч їх використати. Дівчата наввипередки намагалися приміряти бойовий одяг пожежників.

Також рятувальники провели для дітей урок безпеки «Безпечне літо», під час якого ознайомили хлопчиків та дівчаток із основами безпеки життєдіяльності під час канікул. Співробітники ДСНС розповіли про правила під час відпочинку на воді, дії під час виникнення пожежі та у разі знаходження підозрілих предметів. Поліцейські продемонстрували відео щодо шкідливості вживання наркотичних речовин. Під кінець заходу усі мали можливість оглянути пожежну та поліцейську автотехніку та зробити гарні фото на згадку. Також на пам’ять про зустріч дітлахи отримали яскраві пам’ятки безпеки.

Фото — сайт ГУ ДСНС України у Київській області.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017