Сапожко призначив відповідального за «відкритість та гласність» діяльності БМР

Новини 23 Бер. 2017 р., 9:54 117

Керуючий справами виконкому контролюватиме гласніть та відкритість діяльності Броварської міської ради. Відповідне розпорядження міського голови з’явилось на сайті БМР.

Згідно документу керівники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів міськради, керівники підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м.  Бровари мають визначити відповідальних працівників за підготовку та надання інформації про соціально-економічні та суспільно-політичні події, роботу відповідних структурних підрозділів та підприємств для розміщення на офіційному веб-порталі БМР.

Крім того, посадові особи мають внести відповідні зміни до посадових інструкцій відповідальних за підготовку інформації працівників, забезпечити своєчасне подання інформації до відділу інформаційного забезпечення БМР, а також узгодити надану інформацію із заступником міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Відповідальність за достовірність інформації міський голова покладає на начальників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів Броварської міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Бровари.

Згідно розпорядження, начальник відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності виконавчого комітету Броварської міської ради організовує роботу щодо розміщення на офіційному веб-порталі Броварської міської ради, а також контролює та  несе відповідальність за своєчасне оприлюднення інформації.

Головним «контролером» інформаційного ланцюга БМР Ігор Сапожко призначив керуючого справами виконкому Костянтина Кузнєцова.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017
07.12.2017