Сапожко висунув на посаду секретаря міськради кандидатуру Петра Бабича

Новини 31 Тра. 2016 р., 20:01 196

Триває засідання міської ради. Після того, як депутатський корпус одноголосно (28 депутатів із 28-и зареєстрованих) проголосував за відставку Олексія Здоровця, відбулася перерва, під час якої частина депутатського корпусу і міський голова намагалися дійти узгодження щодо спільної кандидатури на посаду секретаря.

По завершенні перерви міський голова Ігор Сапожко заявив, що розглядалися три кандидатури на посаду секретаря — Ірина Веремчук («Солідарність»), Петро Бабич (УКРОП) та Вадим Мутило (позафракційний). На кандидатурі Ірини Веремчук, як на об'єднуючому факторі та компромісній фігурі наполягла фракція «Солідарність». Голова ще однієї фракції, «Самопоміч» Андрій Василенко закликав не перетворювати процес обрання секретаря на шоу і розв'язати кризу, яка виникла через політичну корупцію. Зокрема, Василенко зазначив, що міському голові неприпустимо  діяти за принципом: «треба компросіс, але все має бути по-моєму».

Міський голова закликав не розглядати його кандидатуру в політичному контексті і висунув кандидатуру на посаду секретаря депутата Петра Бабича (УКРОП).

Відзначимо, що на сесії не присутні Олексій Здоровець, Юрій Чередник, Валерій Іваненко та Євген Гредунов. Ще троє депутатів — фракція «ДемАльянс» — відмовилися реєструватися на початку сесії.

Голосування буде таємним.

Теоретично, одностайно із міським головою можуть проголосувати 17 депутатів: РПЛ — 2, УКРОП — 3, «Єдність» — 6, «Батькіщина» — 3, позафракційні — 3 (усього 18 голосів). Отож, якщо кандидатура Петра Бабича пройде, то це означатиме, що хтось підтримав кандидатуру з «демократичного табору».

Засідання триває.

Фото — «Маєш право знати».

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018