Сервіси оформлення закордонних паспортів відновлюють свою роботу

Новини 18 Кві. 2017 р., 13:47 107

Після тривалої перерви, пов’язаної з технічними проблемами, відновлюється робота сервісів з оформлення документів для закордонних поїздок. Раніше повідомлялося, що «Паспортні сервіси» та Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) тимчасово припинили оформлення та видачу біометричних паспортів на всій території України.

Станом на 18 квітня повністю відновлено роботу лише трьох центрів «Паспортний сервіс» у Києві. Ці центри працюють у повному обсязі, тобто як з оформлення, так і з видачі закордонних паспортів. Решта центрів обслуговування працюють лише в режимі видачі біометричних закордонних паспортів через підрозділи міграційної служби. Відповідне повідомлення розміщене на сайті підприємства.

Нагадаємо, 6 квітня роботу з оформлення паспортів ДП «Документ» та центрів надання адміністративних послуг було призупинено через слідчі дії СБУ. Фахівці Служби безпеки виявили у приміщенні одного з київських приватних підприємств обладнання, яке мало доступ до мережі Державної міграційної служби та вихід в Інтернет. На думку експертів, це могло сприяти несанкціонованому втручанню в роботу автоматизованої системи ДМС та створювало умови для витоку інформації з обмеженим доступом.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017