Що корисно їсти зранку, щоби мати енергію на весь день

Новини 06 Тра. 2017 р., 15:16 169

Нерідко, коли поспішаємо на роботу, ми змушені відмовлятися від сніданку. Цього не варто робити, адже сніданок — найважливіший прийом їжі за день. Саме завдяки сніданку ми запускаємо роботу організму після ночі відпочинку, зауважує 1+1.

Також неправдивим є твердження, мовляв, перший прийом їжі має бути легким. Переважна кількість продуктів, які ми звикли їсти зранку, можуть призвести до хронічних захворювань та навіть ожиріння. Як же зробити сніданок не лише смачним, а й корисним для здоров’я?

Що не варто їсти на сніданок

  1. Снекові вироби, пластівці та інші сухі сніданки. Вони зазвичай містять велику кількість цукру, через який виникають різкі перепади інсуліну в крові. З тієї самої причини не варто включати до сніданку і соки.
  2. Вафлі, млинці, печиво та круасани. Головним інгредієнтом цих кулінарних виробів є рафіноване пшеничне борошно, вживання якого лише сприяє ожирінню. Ці продукти містять в собі швидкі вуглеводи, а тому вже за годину після сніданку людина знову може відчути голод.
  3. Небажано щодня вживати бутерброди з м’яким вершковим сиром через велику кількість у ньому жирів, які підвищують рівень серцево-судинних порушень.
  4. Ковбаса та сосиски принесуть мінімум користі. До того ж, дешеві ковбасні вироби містять м’ясо механічного обвалювання — перемелені хрящі, кістки, тельбухи, хвости тощо. Регулярне вживання таких продуктів збільшує ризик онкозахворювань.

Що корисно їсти на сніданок

Зранку організм потребує калорійних продуктів, аби спалити їх протягом дня.

  1. Замість сухих магазинних сніданків краще вживати різноманітні поживні каші. Злакові забезпечать вас енергією, а складні вуглеводи наситять на довший час.
  2. Замість ковбаси краще з’їсти невеличкий шматок м’яса чи риби. Вони забезпечать організм достатньою кількістю білка.
  3. Омлет або варені яйця є прекрасною альтернативою сухим бутербродам.
  4. Овочевий салат з олією — джерело поживних речовин — дуже бажаний варіант до сніданку.

Дієтологи наголошують: ситний сніданок — це запорука здоров’я, гарного самопочуття та підвищення працездатності. Тож не забувайте про сніданок і снідайте на здоров’я!

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017