Рік 2018-й входить у свою завершальну фазу. То ж настає час підбиття підсумків за проведену роботу. Оскільки у 2017-му році звітування  Ігоря Сапожко відбулось у досить «тісному колі» та без анонсування події, цьогоріч ми поцікавились заздалегідь, коли містяни можуть поговорити  з мером «про наболіле».

Відповідно до норм Закону України «Про місцеве самоврядування», при здійсненні наданих повноважень міський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою та відповідальним перед відповідною радою, а з питань здійснення виконавчими органами ради повноважень органів виконавчої влади – підконтрольним відповідним органам виконавчої влади.

То ж міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.

Крім того, міський голова щорічно звітує міській раді про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами відповідної ради.

У відповідь на журналістський запит стосовно строків проведення звітувань, Ігор Сапожко повідомив видання «Трибуна-Бровари» про те, що звітуватиме перед депутатським корпусом про здійснення державної регуляторної політики під час сесії Броварської міської ради у лютому 2019 року.

Щодо зустрічі з мешканцями міста, точної дати мер також не повідомив, проте орієнтовно щорічний звіт відбудеться у другій половині грудня 2018 року.

Маємо надію, що цього року щорічне звітування Ігоря Сапожка анонсуватимуть завчасно.

Сподіваємось, що дата і час зустрічі з міським головою будуть призначені таким чином, щоб на них могли потрапити якомога більше броварців.

Окрім міського голови,  у грудні також звітуватимуть перед виборцями й депутати Броварської міської ради. Наразі апарат ради формує графік звітувань, який також оприлюднять на головному веб-сайті міста.

Про точну дату і час проведення річного звіту мера та депутатів Броварської міської ради повідомимо додатково.

Поділитись

Про Автора