Скільки українців навесні призвуть на строкову службу

Новини 25 Бер. 2017 р., 15:50 78

Кабінетом міністрів затверджено кількість громадян, які підлягають призову на строкову військову службу у квітні-травні поточного року. Із загальної кількості призовників 9 135 юнаків будуть направлені в Збройні сили України, 4 200 осіб поповнять лави Національної гвардії і ще 800 чоловік призвуть до Державної спеціальної служби транспорту, повідомляє УНІАН.

Раніше Верховна Рада України ухвалила закон про створення Єдиного електронного держреєстру військовозобов’язаних. Цим законом визначається, що Реєстр використовуватиметься для ведення військового обліку громадян України — військовозобов’язаних (призовників); планування та виконання заходів з мобілізації, призову на строкову військову службу, зарахування на контрактну службу; інформаційне забезпечення звільнених зі служби осіб, які мають право на пенсію, та членів сімей загиблих військовослужбовців відомостями щодо військового обліку.

Захист бази даних Реєстру від несанкціонованого доступу та зловживання доступом чи незаконного використання відомостей Реєстру гарантується державою.

Треба зазначити, що до Реєстру, відповідно до закону, вносяться та зберігаються в базі даних відомості про військовозобов’язаних (призовників) як персональні дані, службові дані. При цьому згода самих призовників на обробку їхніх персональних даних для цілей Реєстру не потрібна.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017