Складання іспитів на водійські права записуватимуть на відео

Новини 29 Чер. 2017 р., 16:39 57

Під час складання теоретичної та практичної частин іспитів на отримання водійських посвідчень буде застосовуватися фотовідеофіксація. Про це розповів начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій, повідомляє Укрінформ.

«Наступним нашим кроком буде додавання певних контрольних речей, які ми запланували, це — запровадження фотовідеофіксації як в екзаменаційних класах під час складання теоретичної частини іспитів, так і в подальшому в практичній частині — це відеореєстратори, які ми встановлюватимемо в екзаменаційних автівках», — зауважив чиновник.

За словами Владислава Криклія, ідею фотовідеофіксації на іспитах планується втілити в життя до кінця поточного року, але по всій території України цей процес відбуватиметься поступово.

Водночас начальник Головного сервісного центру нагадав, що теоретичний іспит на знання правил дорожнього руху майбутні водії матимуть змогу складати скільки завгодно, як це відбувається тепер, а практичний — лише тричі, а потім потрібно буде знову пройти курс навчання в автошколі.

Нагадаємо, з 1 липня в Україні запроваджуються нові екзаменаційні питання зі знань Правил дорожнього руху для громадян, які бажають отримати водійські посвідчення.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017