Службовця Броварської РДА судитимуть за розтрату бюджетних коштів

Новини 30 Бер. 2017 р., 12:57 200

Броварська місцева прокуратура спрямувала до суду обвинувальний акт щодо службової особи Броварської райдержадміністрації та керівника одного з товариств, які сприяли розтраті бюджетних коштів у сумі понад 136 тисяч гривень. Про це повідомляється на сайті прокуратури.

Було встановлено, що службова особа одного з відділів РДА без жодних документальних та правових підстав, зловживаючи службовим становищем, затвердила підписом дефектний акт та інші документи, необхідні для проведення ремонтних робіт в одній з комунальних установ Броварського району. Тим самим було створено умови для розкрадання бюджетних коштів, оскільки дефектному акту було надано статус офіційного документа.

Надалі керівник товариства з метою заволодіння бюджетними грошовими коштами, розробив документи щодо виконання своїх договірних зобов’язань. Таким чином, керівник зазначив завідомо неправдиві відомості із завищеними обсягами фактично виконаних будівельних робіт та будматеріалів, які були використані.

Згодом на підставі цих документів була розроблена проектно-кошторисна документація на здійснення будівельних робіт, яка після проведення експертизи кошторисної частини проектної документації затверджена замовником будівництва. Своїми діями зловмисники завдали державі майнової шкоди на суму понад 136 тисяч гривень.

Особа обвинувачується у вчиненні правопорушень, передбачених ст. 191 ч. 2 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та ст. 366 ч. 1 (видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів) Кримінального кодексу України.

Санкція ч. 2 ст. 191 КК України передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Санкція ч. 1 ст. 366 КК України передбачає штраф до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017