Сьогодні відбудеться робоча зустріч з питань пасажирських перевезень

Новини 13 Лют. 2017 р., 11:55 117

Сьогодні, 13 лютого, о 14 годині відбудеться робоча зустріч з питань пасажирських перевезень та тарифів. Це питання піднімалося на оперативній нараді виконавчих служб міської ради. На запитання журналіста «Трибуни-Бровари» щодо часу проведення наради, міський голова Ігор Сапожко порадив звернутися до начальника відділу економіки Миколи Загуменного. Пан Загуменний, у свою чергу, в розмові з кореспондентом сказав, що наразі тарифні обґрунтування від перевізників не надходили.

Згодом депутати міської ради повідомили, що зустріч відбудеться о 14.00. Після цього Микола Загуменний підтвердив цю інформацію. Документи учасникам акції та депутатам для ознайомлення на момент публікації не надані.

Нагадаємо, минулої п’ятниці після «Тарифного Майдану» відбувся «Круглий стіл» за участі представника КОДА, міського голови, депутатів, перевізників і учасників акції ««Безпечний проїзд за доступні ціни. Бровари». Однак, зустріч завершилася без позитивного результату: поки перевізники не обґрунтують тарифи, робоча група з питання вивчення пасажирських перевезень на міжміських та міських маршрутах працюватиме, ціни на проїзд на приміські рейси перевізники не знижуватимуть.

Тож до уваги активістів: хто має можливість, не зволікаємо, приходимо на зустріч з представниками перевізників.

 

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018