Спортсменка з Броварів перемогла у міжнародному турнірі

Новини 16 Січ. 2017 р., 10:24 50

Днями у Львові відбувся міжнародний турнір зі стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем’янюка». Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Серед чоловіків найкращим уже всьоме став один з організаторів турніру, син уславленого спортсмена, у пам’ять про якого проводиться Меморіал, Дмитро Дем’янюк зі Львова. Щоби здобути «золото» та піднятися на вищу сходинку п’єдесталу пошани, Дмитрові вистачило стрибка на 2 м 15 см. Киянин Владислав Дорофєєв посів друге місце з результатом 2 м 10 см. Бронзові медалі дісталися львів’янину Вадиму Кравчуку та Сергію Спільняку з Києва, у яких такий же результат.

Серед жінок не було рівних нашій землячці, Аліні Шух із Броварів. Аліна підкорила висоту 1 м 86 см. На другому місці з результатом 1 м 83 см Ірина Геращенко з Києва, «бронза» — у представниці Херсонщини Дар’ї Кучиної (1 м 80 см).

Виконуючий обов’язки головного тренера збірної України зі стрибків Олександр Романюк відзначив високий організаційний рівень проведення змагань. Порадувала велика кількість глядачів. Для вболівальників проводилися різноманітні конкурси. Також було встановлено великий екран та проводилася пряма трансляція змагань в Інтернеті, запис якої можна подивитися за посиланням.

До речі, студентку Броварського вищого училища фізичної культури Аліну Шух другий рік поспіль визнають найкращою молодою атлеткою країни.

Фото — сайт ФЛАУ.

НОВИНИ

15.01.2018
12.01.2018