Спортсменка з Броварів виборола «золото» на міжнародному турнірі з Кіокушин карате

Новини 15 Бер. 2017 р., 14:00 84

На міжнародному турнірі з Кіокушин карате Kup Domenice, який відбувся днями у місті Загреб (Хорватія), перше місце посіла броварчанка Анастасія Нестеренко. Про це повідомив Броварський спортивний портал.

Анастасія є ученицею СШ №7. Вона тренується у броварському спортивному клубі «Будокан» (ДЮСШ «Спартак»). 14-річна спортсменка посіла перше місце у віковій групі 2003—2004 років народження та у ваговій категорії +50.

Юна броварчанка раніше займалася плаванням, художньою гімнастикою та ушу. З 10 років Настя почала опановувати карате. Вона займається під керівництвом сенсея Андрія Гаврилюка. За цей час спортсменка брала участь у багатьох змаганнях і турнірах як в Україні, так і за кордоном. Минулого року вона стала першою у змаганнях в Угорщині, і цього року знову виборола перемогу на міжнародній арені.

У Хорватії спортсменка провела чотири бої, та у всіх перемогла. Тричі судді давали їй «іппон» (повне очко) та один раз перемога відбулася за три отримані «вадза-рі» (половина очка). Настя змагалася зі спортсменками з Угорщини, Боснії та Румунії, а в заключному поєдинку наша землячка зустрілася з представницею Хорватіі, спортсменкою з клубу «Kup Domenice». Відомо, що судді практично завжди на боці господарів, але українка гідно провела двобій та отримала дострокову перемогу.

Щиро вітаємо Анастасію та її тренера та бажаємо нових спортивних звитяг!

Фото — Броварський спортивний портал.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017