Спортсменку з Броварів дискваліфіковано на чотири роки

Новини 03 Лют. 2017 р., 11:40 233

Наприкінці січня Виконкомом Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ) було ухвалено рішення щодо дискваліфікації Людмили Оляновської на чотири роки та відсторонення її від участі у спортивних змаганнях. Термін дискваліфікації спливає 29 листопада 2019 року.

Людмила Оляновська 2015 року на чемпіонаті світу в Пекіні виборола бронзову медаль зі спортивної ходьби на 20 км. 2014 року, на європейському чемпіонаті в Цюриху, вона взяла «срібло». Також Людмила встановила національний рекорд України на цій дистанції. Усі рекорди та нагороди за спортсменкою зберігаються. Проба на допінг, яка дала позитивний результат, була взята вже на навчально-тренувальних зборах, після завершення сезону 2015 року. Тоді Людмила Оляновська вже не виступала, а тільки тренувалася.

У своєму коментарі сайту ФЛАУ Людмила зазначила, що ситуація, що склалася, доволі абсурдна. В її допінг-пробі знайшли метан — анаболічний стероїд, який жодним чином не сприяє витривалості та завоюванню призових місць. Навіть більше — це препарат минулого століття, який дуже легко виявляється. Тож треба зовсім не передбачати можливих наслідків, щоби його приймати.

З іншого боку, спортсмен може мільйон разів бути впевнений у своїй «чистоті» та у складі вітамінів та харчових домішок, які він вживає, але, попри все, він ні від чого не застрахований, зазначила Людмила Оляновська.

Фото — сайт ФЛАУ.

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018