Стартувала вступна кампанія до ВНЗ: електронна система «лягає» через наплив абітурієнтів

Новини 12 Лип. 2017 р., 16:53 33

Сьогодні, 12 липня, о дев’ятій годині ранку в Україні розпочалася вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Абітурієнти подають свої заявки на вступ до вишів на бакалаврат, повідомляє ТСН.

Цьогоріч цей процес також відбувається онлайн. Абітурієнти, які вдома мають проблеми з Інтернетом, можуть подати електронні заяви в приймальних комісіях будь-якого вишу.

Подача документів триватиме два тижні. Раніше у Міністерстві освіти і науки запевняли, що онлайн-сервіс витримає навантаження, та переконували, що історія, коли минулого року сайт «ліг» і подати заяви на вступ можна було лише вночі, не повториться. Але вже в перші хвилини цьогорічної вступної кампанії електронна система знову відмовила через високий наплив абітурієнтів, які одночасно вирішили подати свої документи.

З 17 липня почнеться прийом документів від абітурієнтів, які хочуть продовжити навчання на магістратурі. Документи прийматимуть протягом тижня. Вступники мають принести документи в паперовому вигляді до приймальної комісії особисто.

Нагадаємо, Міносвіти підготувало новий законопроект про освіту, в якому пропонується скоротити термін навчання на бакалавра до трьох років із нинішніх чотирьох.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017