Субсидії перерахують. Причина — подорожчання електроенергії

Новини 20 Лют. 2017 р., 13:08 145

У березні буде переглянуто розмір субсидій, які нараховуються органами соцзахисту в порядку часткової компенсації вартості комунальних послуг. Перерахування відбудеться у зв’язку з плановим підвищенням цін на електроенергію. Про це днями було повідомлено на сторінці уряду в Facebook. «У березні 2017 року буде проведено перерахунок розміру субсидії для всіх її одержувачів у зв'язку з плановим підвищенням цін на електроенергію, — йдеться в повідомленні. — При цьому різницю, обумовлену зміною тарифів на тепло, буде компенсовано».

Перерахунок субсидій органами соціального захисту відбудеться автоматично після завершення опалювального сезону без додаткового звернення громадян. Доплату буде здійснено через особові рахунки громадян у теплопостачальних організаціях, які за результатами опалювального сезону зобов’язані зробити перерахунок та відобразити всю необхідну інформацію у платіжці.

Нагадаємо, у лютому 2015 року Нацкомісією з регулювання ринку електроенергетики і комунальних послуг було затверджено дворічний графік підвищення тарифів на електроенергію для населення, який передбачає поетапне зростання до рівня 90 коп. за кіловат-годину за умови споживання до 100 кіловат-годин на місяць і 1,68 грн за кіловат-годину — при споживанні понад 100 кіловат-годин на місяць. Останній етап підвищення заплановано на 1 березня 2017 року.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018