Свій до свого: українські соцмережі завойовують прихильність користувачів

Новини 30 Лип. 2017 р., 14:54 103

Після блокування соцмереж «Вконтакте» та «Однокласники» українські користувачі почали активно використовувати альтернативні способи спілкування в Інтернеті. Українці поки що включають сервіси VPN та перевіряють кореспонденцію, але останнім часом стали звертатися і до інших соцмереж. Причому використовують як світові соцмережі (Facebook, Instagram, Twitter та інші), так і вітчизняні, зазначає ТСН.

Розглянемо альтернативні варіанти спілкування — українські соцмережі, які користуються популярністю у користувачів

UKontakti

Ця соцмережа з’явилася 2017 року. Її інтерфейс дуже схожий на «Вконтакте» та, власне, і назва ідентична, тільки українською. Автори сервісу переконують, що UK допомагає:

— знайти друзів, знайомих, однокласників і родичів;
— поділитися новинами, фото, відео і музикою;
— опублікувати і прокоментувати цікаві матеріали;
— створювати групи;
— грати в цікаві ігри.

Сайт адаптований під різні пристрої. Крім того, сервіс має окремий додаток.

Українці

Існує дана соцмережа з 2009 року. Розробники надали користувачам можливість спілкуватися одне з одним. Але головною метою творців було «згуртувати націю і підняти національний дух». Сайт складається з 6 розділів:

— новини;
— спільноти;
— альбоми;
— опитування;
— українці (для пошуку людей);
— ігри.

Під час реєстрації у соцмережі потрібно не лише вказати особисту інформацію, а й відповісти на питання, чому ви вважаєте себе українцем.

Nimses 

Компанія була зареєстрована 2016 року у США. Nimses — єдина у світі своєрідна система обчислення людського життя. Під час реєстрації кожний користувач «відкриває рахунок», на який за кожну прожиту хвилину надходить по одному «німу» — цифровій монеті. Чим довше учасник зареєстрований в соцмережі, тим більше у нього «німів». Пересилати «німи» іншим користувачам чи перепродавати їх не можна. Управляти рахунком і накопиченнями можна за допомогою геолокаційного додатку Nimses. Воно вчить розумно використовувати найцінніший людський ресурс — час. До того ж, у Nimses, як і в інших популярних соцмережах, можна спілкуватися з користувачами з усього світу.

FamalyUa

Розробники цієї соцмережі планують, що вона стане кращою з аналогічних українських. Ресурс має простий інтерфейс: у центрі екрана розташовується основна інформація. Навігаційна панель розташована ліворуч, а «гарячі» теми виведені з правого боку. Крім пунктів «Новини» та «Друзі» є також «Повідомлення» та «Групи». Є також музика, тільки користувачі нерідко скаржаться, що виникають проблеми з відтворенням треків.

Січ.Укр

Ця соціальна мережа створена з метою об’єднати українців по всьому світу. На основному екрані показана активність зареєстрованих користувачів. Записи на сайті створюються в 2 розділах:

— мікроблоги (обмеження — 140 символів);
— блоги (немає обмежень).

Крім переписування з друзями та знайомими, на сайті можна дивитися фото, читати новини та брати участь у обговореннях.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017