Технології змінюють світ: «джентльменський набір» гаджетів для сучасної людини

Новини 07 Тра. 2017 р., 12:27 91

У наш час неможливо уявити собі життя без низки різноманітних гаджетів. Так, технології здатні змінювати світ, і, нарешті, гаджети нового покоління здатні не лише робити наше життя простішим, забезпечувати якісну передачу аудіо, відео- та текстової інформації, але й піклуватися про довкілля, зауважує ТСН.

Що ж повинна мати сучасна людина, щоби не здаватися «мастодонтом з минулого»? Звичайно, у першу чергу, це смартфон та зарядний пристрій до нього, оскільки за умови інтенсивного використання (веб-серфінг, соцмережі) гаджет буде швидко розряджатися.

Для стильної людини можна порекомендувати смарт-годинник, який не лише покаже точний час, але багато в чому зможе замінити мобільний девайс. Для зручності спілкування та прослуховування музики та електронних книг не обійтися без якісної блютус-гарнітури.

Яким би зручним не був смартфон у інтернет-спілкуванні, все одно без ноутбука в наш час складно обійтися. Легкий портативний нетбук допоможе із користю провести час в аеропорту, зайти в Інтернет через найближчу відкриту мережу Wi-Fi та швидко знайти необхідну інформацію.

Якщо у вас є хоча б один портативний пристрій (смартфон, планшет, mp3-плеєр, навушники чи бездротова гарнітура), обов’язково стане в нагоді зовнішній акумулятор. Він виручить як у подорожі, так і в рідному місті, коли доведеться десь затриматися і не буде можливості підзарядити гаджети.

Достатньо екзотичним пристроєм поки що залишаються бездротові зовнішні диски. Ця річ стане в нагоді людям, які багато подорожують чи їздять у відрядження, при цьому люблять подивитися фільми чи послухати музику. Пам’ять смартфона не дуже велика, до того ж мобільний девайс може розрядитися у найнезручніший момент. Накопичувач з бездротовим інтерфейсом (Wi-Fi) можна без проблем під’єднати до будь-якого «розумного» пристрою і отримати весь контент, який там є. Деякі моделі надзвичайно зручні у використанні, оскільки в них є не лише бездротовий накопичувач, але й зовнішній акумулятор, кардрідер і навіть мобільний роутер для п’яти пристроїв.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017