#требаповажативибірлюдей: 22 особи визнали сумнівні громадські обговорення

Новини 19 Січ. 2017 р., 13:23 142

На позачергову сесію міської ради 19 січня виносилося питання про затвердження результатів громадських слухань щодо Меморандуму із забудовником ТОВ «Альянс-Новобуд».

Під час розгляду питання у сесійній залі були присутні мешканці «Зеленого кварталу», які повідомили про серйозні порушення під час проведення громадських обговорень. Зокрема, прозвучала інформація про підкуп «мешканців» та «узурпацію проведення» самих слухань.

Також згадали, що під час слухань секретарем міськради Петром Бабичем допускалися численні порушення регламенту. З усіх цих питань ініціативна група «Стоп будівництву на Симоненка — Чорновола» вже готує низку судових позовів.

Лейтмотивом виступів стала думка, висловлена у ході дискусії: не можна довіряти забудовнику, який обіцяв побудувати нову школу та дитсадок, а зараз на місці, запланованому під будівництво інфраструктури, зводять чергові багатоповерхівки.

Депутати Ілюхін, Опалько, Саук наводили різні аргументи.  У підсумку, попри відсутність шести депутатів (Гредунов, Черепейнік, Веремчук, Батюк, Берестовий, Іваненко) та те, що значна частина депутатів голосувала «проти» або утрималися (Олексій Здоровець, Андрій Саук, Галина Негода, Сергій Іллюхін, Людмила Кулініч, Сергій Бойко, Володимир Опалько, Вадим Мутило, Олег Шевчук), результати слухань було затверджено — «за» проголосувало 22 депутати.

Андрій Саук

Тож рішення прийнято, результати громадських слухань визнано дійсними. Про-мерська більшість депутатів вважає, що громада свій вибір зробила, тож ніхто не має права цей вибір оскаржувати…

Відзначимо, що коли депутат Андрій Саук заявив про те, що під час громадських слухань були вчинені порушення процедури при їх проведенні, то інший депутат, Володимир Оксютенко, заявив, що це не відповідає дійсності, а результати громадських слухань є волевиявленням громади.

Володимир Оксютенко

У відповідь на репліки з боку мешканців місцевих кварталів про можливий підкуп частини громади голосувати на користь забудовника і Меморандуму, депутат Сергій Бєльський почав вимагати доказів і заявив, як і його колега Оксютенко, що бачить у результатах громадських слухань волевиявлення громади.

«Слухання були. Результати є і їх потрібно затвердити», — сказав Бєльський.

Докладніша інформація щодо розгляду цього та інших питань — згодом на сайті «Трибуна-Бровари».

НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018