Приблизно 10 будинків і дитячий садок «Лісова казка» три дні тому опинилися без води. Причиною стала аварія на водопровідній мережі, її ліквідували. Однак сьогодні зовсім поруч сталося іще два прориви. Роботи з ліквідації тривають, о 18:00 – 19:00 водопостачання має бути відновлене. Про це у телефонному коментарі «Трибуні-Бровари» розповів очільник КП «Броваритепловодоенергія» Василь Андреєв.

Як зазначив посадовець, перший прорив стався три дні тому в районі будинку по вул. Олега Онікієнка, 20/2. А буквально зараз, за декілька метрів, – іще два прориви на відстані 1,5 м. Втім, причина аварій встановлена. У комунальному підприємстві замовили спеціальні адаптери, необхідні для ремонту. Їх уже привезли, тож сьогодні роботи будуть закінчені – до 19:00.

Василь Андреєв зауважив, що через аварію була тимчасово зупинена робота котельні. Однак люди не лишилися без тепла. Для них зробили штучне під’єднання.

Окрім того, без водопостачання залишився не весь Торгаш, а приблизно 10 будинків та дитячий садочок «Лісова казка». Цими днями, запевняє керівник «Броваритепловодоенергія, до дошкільного навчального закладу та до житлових будинків підвозили діжку з водою.

Втім, підвезення води побачили не всі місцеві жителі. Один із мешканців Торгмашу зазначає, що вода зникла навіть в магазинах. А інші опитані нашими журналістами жителі мікрорайону взагалі не в курсі про проблеми з водопостачанням, адже в їхніх домівках вода не зникала.

Нагадаємо, минулого тижня через прориви труб без тепла залишився гуртожиток по вул. Оболонській, 72 . А будинки по вул. Воїнів-афганців і садочок «Теремки» – без водопостачання. Про це у понеділок під час оперативної наради доповідав Василь Андреєв.

Поділитись

Про Автора

Дмитро Карпій