Цікавий приклад: у Києві стартує проект дружнього відпочинку на природі щодня

Новини 02 Лип. 2017 р., 16:06 109

Літо, спека, час відпусток. Однак, декому не вдається повноцінно відпочити влітку — запланована відпустка взимку чи восени, або праця забирає весь вільний час. А так хочеться і поспілкуватися з друзями, і послухати гарну музику, і просто віднайти для себе кілька годин релаксу.

У Києві стартує проект Friends Weekends — дружній відпочинок та популярна музика під відкритим небом щодня з літа по осінь. Це перший та унікальний для України проект такого формату, повідомляє УНІАН.

За словами організаторів, окрім відомих з дитинства традицій відпочинку, зараз в Україну приходять нові традиції дозвілля, тож зараз спостерігається тенденція до відпочинку на відкритому повітрі у колі рідних та друзів. Особливістю проекту Friends Weekends  є не лише проведення часу на природі, а й можливість на одній локації знайти заняття, які будуть цікавими для будь-якої компанії, починаючи з гастрономічних уподобань і закінчуючи відвідуванням концерту популярного співака.

Дружня локація Friends Weekends працюватиме з 7 липня по 1 жовтня на спеціальному майданчику під відкритим небом на території Експоцентру України в Києві. Головною особливістю проекту є створення затишної, комфортної та цікавої атмосфери для гостей з понеділка до неділі. Протягом тижня (в будні дні) будуть проводитися майстер-класи, лекції з різних сфер діяльності, буде організований робочий простір з Wi-Fi-зоною, а крім того, для релаксу та спокійного спілкування працюватиме lounge-зона, де будуть розташовані зручні меблі для відпочинку та лунатиме спокійна музика.

В ці дні дружній простір Friends Weekends найбільш рекомендований для роботи подалі від офісів та для сімейного відпочинку з дітьми. Починаючи з вечора п’ятниці, на гостей локації чекатиме кульмінація тижня — кожного разу нова розважальна програма з музикою та кінотеатром під відкритим небом.

Простір Friends Weekends  включатиме в себе: просторний фудкорт з фуршетними та звичайними столами; дитячі майданчики; зону для майстер-класів; цікаві фотозони; зону відпочинку з м’якими пуфами, яка ввечері перетворюється в кінотеатр просто неба;  VIP-місця; біотуалети тощо. Тут абсолютно кожний знайде собі затишне місце та заняття до душі.

Орієнтовний графік роботи Friends Weekends (можливі зміни):

Понеділок-п’ятниця 12.00-23.00 — Робота розважальних, інтерактивних локацій, пунктів харчування. Концерті виступи. Забезпечення фонового музичного супроводу вдень (стиль лаунж). Покази кінофільмів ввечері

Субота-неділя 12.00-05.00 — Концертні програми за участю естрадних виконавців, топ-артистів танцювального напряму, учасників різноманітних талант-шоу, тощо. Караоке в колі друзів, Ігри (мафія, крокодил, твістер тощо).  Творчі вечори, тематичні вечірки. Нічні кінопокази.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017