9 січня під час наради броварського виконавчого комітету було прийнято порядок надання адресної матеріальної допомоги, пільг для оплати комунальних послуг та послуг зв’язку, передбачених програмою “З турботою про кожного” на 2018-2020 рр.

Як зазначив на нараді міський голова Ігор Сапожко, особливих змін у виплатах 2018 року не відбудеться. Так, Програмою передбачено 1050000 грн на виплату адресної матеріальної допомоги 2018 р., 620 тис. грн на пільги для оплати комунальних послуг та 720 тис. грн — на послуги зв’язку.

Загалом на заходи Програми з міського бюджету передбачено 11 млн 829,7 тис. грн.

Порядок надання саме цих допоміжних виплат броварський виконком і визначив на оперативній нараді. Так, відтепер право на отримання пільги з оплат комунальних послуг мають:

  • містян(к)и з інвалідністю І групи
  • містян(к)и з інвалідністю ІІ групи по зору
  • сім’ї, у яких двоє й більше осіб із інвалідністю ІІ групи
  • почесні громадян(к)и міста (у т.ч. пільга на абонплату за користування стаціонарним телефоном).

Адресна матеріальна допомога виплачуватиметься мешканцям міста “за умови настання непередбачуваних надзвичайних обставин, що порушують нормальну життєдіяльність особи, наслідки яких вона не може подолати самостійно”. 

Для отримання таких видів фінансової допомоги необхідно подати заяву до управління соцзахисту. 

Нагадаємо, міська програма “З турботою про кожного” на 2018-2020 рр. була проголосована депутат(к)ами міської ради на 36-й черговій сесії, що відбулася 21 грудня 2017 р.

Поділитись

Про Автора

Дарина Мізіна