Сьогодні, 16 серпня, під час 44-ї чергової сесії Броварської міської ради депутати/-ки підтримали проект рішення, яким заборонили продаж алкоголю в місті з 23:00 до 07:00. 

Нагадаємо, у серпні 2014 року Броварська міська рада вже забороняла продаж алкоголю у стаціонарних об’єктах торгівлі та тимчасових спорудах, крім закладів ресторанного господарства, на території міста Бровари у період з 23:00 до 7:00 години. Проте такі дії БМР, зі слів начальника відділу економіки Миколи Загуменного, були оскаржені представниками торговельної мережі «АТБ» у судовому порядку, а продаж алкоголю вночі поновили у грудні 2017 року.

15 лютого 2018 року міськрада зробила ще одну спробу і прийняла аналогічне до попереднього рішення про заборону продажу алкоголю з 23:00 до 7:00 години. Утім, і ця спроба вберегти броварчан та броварчанок від зеленого змія зазнала невдачі.

У квітні 2018 року Президент підписав закон, яким надав місцевим радам право обмежувати продаж алкоголю. Себто, обмеження продажу в нічний час, прийняте сьогодні міською радою, нарешті можна назвати абсолютно легальним.

Нагадаємо, раніше очільник Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Валентин Багнюк запропонував скасувати безкоштовний перший день лікування для осіб, що надходять у нетверезому стані, аби не потурати залежним від алкоголю.

Поділитись

Про Автора

Дарина Мізіна