У Броварах активізувалися шахраї-гіпнотизери

Новини 27 Січ. 2017 р., 10:20 240

Щоби «зняти наведену порчу», 26-річна мешканка Броварів віддала шахраям всі свої золоті прикраси. Спочатку незнайомці запитали, як пройти до аптеки, коли ж отримали відповідь, скоріше за все, застосували до дівчини гіпноз. Вона почула про «страшну порчу», яка була наведена на її сім’ю, повідомляє відділ комунікації обласної поліції.

Що було далі, потерпіла пригадати не може. Коли дівчина отямилася, шахраїв поруч не було, а також зникли всі прикраси, що були на ній — сережки та обручки. Як віддавала золото зловмисникам, дівчина не може пригадати.

Наразі поліція займається розшуком шахраїв, а місцевих мешканців вкотре закликає бути пильними, не довіряти незнайомцям та звести до мінімуму будь-яке спілкування з ними. Якщо ви чи ваші знайомі стали жертвою зловмисників, телефонуйте на поліцейську спецлінію «102».

За словами керівника поліції Броварів Олега Янчинського, шахрайство, пов’язане з гаданням та «зняттям порчі» в наш час досить поширене. Розкриття таких злочинів та затримання зловмисників ускладнюється тим, що зазвичай потерпілі звертаються до поліції не одразу. Таким чином, шахраї мають в запасі достатньо часу, щоби швидко зникнути з місця злочину.

На території Броварщини з початку року зареєстровано 13 кримінальних правопорушень за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Поліція проводить слідчі та оперативно-розшукові дії щодо встановлення свідків та осіб, причетних до скоєння злочинів.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018