У Броварах пройдуть змагання з велотуризму, присвячені Дню Перемоги

Новини 20 Кві. 2017 р., 11:43 49

9 травня 2017 року на броварському стадіоні «Спартак» відбудуться змагання з велотуризму на честь відзначення Дня Перемоги. Відповідна інформація була оприлюднена на сторінці Броварського міського відділу культури у Facebook.

Змагання проводяться з метою вшанування пам’яті воїнів, які визволяли Бровари від загарбників, пропаганди велотуризму та здорового способу життя, а також вивчення Правил дорожнього руху та обміну туристським досвідом, зазначається у офіційному Положенні про змагання.

Старт змагань о 12.30 зі стадіону «Спартак». Попередній збір учасників змагань об 11.30 в парку «Перемога» біля літака. У змаганнях можуть брати участь учні шкіл та всі бажаючі. Вимоги до команд: 3 особи, незалежно від віку та статі. Організатори просять кожну команду взяти із собою туристичний намет.

Маршрут змагань пролягатиме від стадіону «Спартак» по вулицях Кірова — Грушевського — Возз’єднання через в’їзд до парку «Перемога» навпроти ЗОШ № 9 до літака, де встановлюється намет. Переможці визначатимуться за кращим часом кожної команди.

Всіх призерів змагань нагородять цінними подарунками, грамотами та медалями.

НОВИНИ

13.12.2017
12.12.2017