«У Броварах стадіон треба знести взагалі, а на його місці побудувати три», — Ярослав Москаленко

Новини, Новини Броварщини 21 Вер. 2017 р., 21:03 367

21 вересня новим головою Київської обласної федерації футболу (КОФФ) обрали народного депутата України Ярослава Москаленка.

Обирали керманича обласного футболу понад 100 делегатів конференції КОФФ на безальтернативній основі. Хоча до початку розгляду кадрового питання у списку претендентів значилися троє – окрім пана Москаленка на цю посаду, як ми повідомляли напередодні, претендував викладач Національного університету імені Гетьмана, представник Яготина Леонід П’ята та сільський голова Погребів, президент ФК «Десна» Віталій Крупенко. Першого висунули сім колективних членів КОФФ, двох інших – по шість кожного.

Першим підійшов до мікрофону і досить несподівано зняв свою кандидатуру Леонід П’ята. Він дав зрозуміти, що справі розвитку футболу Київщини він служитиме й надалі, але керувати ним має інша людина.

Віталій Крупенко, подякувавши за довіру,  висловився, що йому треба набратися досвіду роботу в організаційних структурах обласної федерації, що чимало часу відбирає робота очільника сільської громади, де він працює лише два роки. Тому він теж відмовляється від балотування, але, як наголосив сам Віталій,  буде працювати разом з усіма на розвиток футболу. І додав: «Мої перемоги ще попереду…».

Віталій Крупенко

Таким чином делегати конференції слухали та оцінювали передвиборну програму одного кандидата – Ярослава Москаленка, який у футболі працює вже понад 20 років, і який, зокрема,  створив футбольний клуб «Діназ» з Вишгорода з необхідною інфраструктурою.

На його думку, в нинішніх умовах, коли реформаційні процеси проходять в усіх сферах держави, футбол Київщини має отримати менеджмент нової ери, здатний швидко надати потужний імпульс розвитку футболу. І здатний гідно зустрічати виклики нової доби, зокрема, і децентралізаційні процеси. Серед першочергових завдань він вважає  розбудову інфраструктури насамперед для набагато динамічнішого і якіснішого розвитку дитячо-юнацького футболу.

Ярослав Москаленко також наголосив, що потрібно вирівнювати розвиток футболу у різних регіонах. На його думку, є відверто депресивні у цьому плані райони Київщини. Саме розповідаючи про цю проблематику,  новий очільник КОФФ і згадав місто Бровари, де, на його глибоке переконання, існуючий стадіон треба просто знести, ліквідувати як малопридатний для якісного виконання завдань, а  на його місці можна збудувати одразу три. Ці його слова стосувалися «Спартака».

І таким чином, дав зрозуміти пан Москаленко, можна говорити про утворення і в Броварах опорної футбольної академії. А таких в області на початковому етапі він бачить чотири.

Переконливою більшістю – 90 «за» — делегати обрали головою КОФФ Ярослава Москаленка. Його потенційні конкуренти, тобто Леонід П’ята та представник Броварщини Віталій Крупенко з подачі пана Ярослава стали його заступниками та членами виконкому обласної федерації.

Анатолій Дніпровий

НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018