У Броварах тимчасово обмежено рух вантажного транспорту

Новини 06 Лют. 2017 р., 16:15 50

Рясні снігопади, що пройшли останніми днями, спричинили на дорогах міста довгі затори. Снігоприбиральні роботи почалися ще вчора вночі, на розчищення доріг задіяно максимальну кількість техніки.

Зважаючи на різке погіршення погодних умов, на декількох вулицях Броварів буде обмежено рух вантажного транспорту. Мета обмеження — недопущення заторів у русі транспорту та сприяння оперативному розчищенню автошляхів міста від снігу. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднено на офіційному порталі Броварської міськради.

Починаючи з 8 години 6 лютого, і до 24 години 8 лютого буде обмежено рух вантажного транспорту по вулицях Київській, Ярослава Мудрого та Олега Онікієнка.

Броварському відділу поліції доручено здійснювати постійний контроль за проїздом вантажних транспортних засобів містом Бровари.

Нагадаємо, сьогодні було створено Штаб з надзвичайних ситуацій, який координує дії комунальних служб по розчищенню доріг від снігу. На нараді з питань надзвичайних ситуацій Штабом було заплановано рейд вулицями міста з перевіркою, як виконуються вказівки та завдання щодо снігоприбиральних робіт.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018