У Броварах відбудеться майстер-клас зі створення іміджу 80-х років

Новини 23 Лют. 2017 р., 10:58 83

26 лютого, в неділю, у студії Photo & Beauty Studio Loft відбудеться заняття зі створення образу 80-х років. Про це повідомляється на сторінці студії у Facebook.

У програмі зустрічі — розгляд тенденцій 1980-х років, особливості підготовки до створення іміджу з минулого. Організатори обіцяють, що без практики не обійдеться: кожен з учасників заходу обиратиме модель, створюватиме образ, працюватиме зі світлом, локацією, дізнається як працювати з емоціями.

Передбачено відкрите спілкування між учасниками та майстром проекту. Про всі особливості створення ретро-іміджу розповість провідний стиліст Photo & Beauty Studio Loft Ірина Дульська.

Організатори заходу зазначають: проект WorkShop від Studio Loft — це більше, ніж майстер-клас. Це нове бачення та розуміння себе та своїх можливостей. На проекті WorkShop чекають майстрів, які хочуть змін та прагнуть до творчого поштовху. Це новий формат навчальних заходів та чудова можливість поповнити своє портфоліо знімками цікавої та креативної роботи. Також це чудова можливість почати працювати у фешн-зйомці.

Якщо вам подобається стилістика 80-х років, приходьте на захід. Адреса: Бровари, вул. В’ячеслава Чорновола, 11.

Початок о 10 годині. Кількість місць обмежена. Запис та додаткова інформація за телефоном (068) 810-33-02 (Viber).

Фото — сторінка Photo & Beauty Studio Loft у Facebook.

НОВИНИ

18.01.2018
17.01.2018