У Броварах виявлено склад фальсифікованого алкоголю

Новини 28 Лют. 2017 р., 10:53 196

27 лютого було припинено функціонування підпільного складу на території міста Бровари, де зберігалися з метою подальшого збуту фальсифіковані алкогольні напої. Про це повідомляє Броварська місцева прокуратура.

Операція проводилася співробітниками прокуратури у співпраці з працівниками слідчого відділу ФР Броварської ОДПІ, відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів ОУ ГУДФС у м. Києві та Броварської ОДПІ. Відкрито кримінальне провадження за ст. 204 ч. 3 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

У результаті проведених обшуків було вилучено понад 500 літрів прозорої рідини з характерним запахом спирту та фальсифікованих елітних алкогольних напоїв («Квінт», «Фінляндія», «Аттікус», «Ельцин», «Метакса»).

Наразі вживаються всі заходи для спрямування кримінального провадження з обвинувальним актом до суду в найкоротші терміни. Нагадаємо, що санкція даної статті Кримінального кодексу передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з вилученням та знищенням вироблених товарів та конфіскацією обладнання для їх виготовлення.

Фото — сайт Броварської місцевої прокуратури.

НОВИНИ

15.01.2018
12.01.2018