У Броварській райдержадміністрації визначилися з першим заступником голови

Новини, Новини Броварщини 04 Кві. 2017 р., 15:24 669

Сьогодні, 4 квітня, голова райдержадміністрації Микола Клименко представив апарату РДА призначеного на посаду першого заступника голови Руслана Лук’яненка.

Микола Клименко нагадав, що ще восени минулого року був проведений конкурс на заміщення вакантної посади першого заступника. Конкурсна комісія облдержадміністрації переможцем визнала саме Лук’яненка Руслана Миколайовича.

«Так, були потім спроби оскаржити це рішення, але на сьогодні воно залишається в силі, тобто є законним. Його кандидатура погоджена в облдержадміністрації. І мною учора, 3 квітня,  було підписано розпорядження щодо призначення Руслана Лук’яненка на посаду першого заступника голови РДА», — наголосив Микола Клименко.

Він також наголосив, що головними вимогами до першого заступника будуть, в першу чергу, дотримання законності у своїй діяльності, контроль за дотриманням законності структурними підрозділами, апаратом райдержадміністрації. Нагадав голова РДА і про те, що адміністрація залишається поза політикою, застерігши від лобіювання тих чи інших політичних сил, чи груп впливу.

Микола Клименко поставив завдання новопризначеному заступнику у короткий термін ознайомитися із структурною адміністрації, з бюджетно-фінансовими питаннями, визначитися з іншим заступником та керівником апарату щодо розподілу повноважень.

«Колектив адміністрації має отримати масу плюсів  від Вашого призначення», — сказав пан Клименко.

У свою чергу Руслан Лук’яненко, коротко познайомивши присутніх зі своєю біографією, зауважив, що він вже має досвід керівної роботи з 22-х років, що йде сюди з чітким розумінням, що треба робити, які завдання стоять перед ним,  і що в кожному співробітнику райдержадміністрації він вбачає в першу чергу не потенційного підлеглого, а потенційного партнера.

Нагадаємо, що Руслан Лук’яненко у конкурсі на заміщенні вакантної посади першого заступника, який закінчився у вересні минулого року, переміг  з чотирьох претендентів. Зокрема, у другому турі, який проводився у формі співбесіди,  він змагався із Олексієм Дармограєм та  Мариною Коваленко. Загалом саме Руслан набрав найбільшу кількість балів.

Руслану Лук’яненку 31 рік. Народився і проживає у Княжичах Броварського району. Одружений. Має трьох дітей. Здобув освіту правознавця у Поліцейському фінансово-правовому коледжі  та Економіко-технологічному університеті. Працював у державних та комерційних структурах. З 2011 року займався приватним підприємництвом.

Анатолій Дніпровий 

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017