У броварському сервісному центрі провели екскурсію для дітей, позбавлених батьківської опіки

Новини 01 Чер. 2017 р., 12:37 39

Наприкінці травня новий територіальний сервісний центр у Броварах гостинно розчинив двері для дітей, позбавлених батьківської опіки. Для дітлахів Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі містечка» було влаштовано ознайомчу екскурсію. Про це повідомив Броварський відділ поліції на своїй сторінці у Facebook.

Співробітники броварського територіального сервісного центру під час екскурсії детально розповіли про те, як реєструють автомобілі, видають посвідчення водія та приймають іспити з керування авто.

Фахівці експертної служби МВС показали, як проводиться огляд транспортного засобу та як виявляють підроблені номери. А начальник сервісного центру МВС особисто показав дітям, як учні автошкіл складають теоретичні та практичні іспити на водійські права.

Працівники сервісного центру подарували кожній дитині футболку з написом «Сервісний центр МВС України» та пригостили ласощами.

Такі заходи у сервісних центрах МВС Київської області стануть регулярними, щоб найменші громадяни нашої країни мали можливість ознайомитися з новими стандартами державного сервісу та роботою держструктур.

Нагадуємо, що всі бажаючі можуть отримати оперативну консультацію у фахівців територіального сервісного центру за телефоном (044) 290-37-90 та на офіційній сторінці Facebook РСЦ МВС у Київській області.

Фото — сторінка Броварського відділу поліції у Facebook.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017