У Кабміні обіцяють підтримувати старт-апи українців

Новини 28 Сер. 2017 р., 14:19 20

Стати Start-up нацією — такі амбітні погляди на майбутнє україніців має Володимир Гройсман. На своїй сторінці у соцмережах  Прем’єр-міністр України наголосив, що Уряд буде підтримувати нові проекти, зокрема, і фінансово. 

Володимир Гройсман повідомив, що в Уряді підтримають ті проекти, що є життєздатними та мають «шанси на глобальний успіх». Для відбору та підтримки таких в країні працюватиме Інноваційна рада. Наразі буде відпрацьований механізм роботи нового органу.

«Мова йде також і про участь держави у фінансовій підтримці перспективних старт-апів. Але головне — маємо забезпечити сприятливий для розвитку бізнесу клімат. Змусити і навчити контролюючі інстанції працювати за принципом „допомагати, а не заважати“ — один з найсерйозніших сьогоднішніх викликів, і я роблю все від мене залежне, щоб цього добитись».

У роботі зі старт-апами в Уряді хочуть керуватися іноземним досвідом, орієнтуватимуться на Туреччину, Ізраїль тощо.

За даними міжнародних експертів, в Україні зараз діє близько 3000 старт-апів, а може стати до 5000. І так само як є «розумовий потенціал», так є і фінансовий, адже кількість інфвестицій в проекти українців щороку значно збільшується.

 

НОВИНИ

13.12.2017
12.12.2017