У парку «Перемога» з’явиться новий пам’ятник

Новини 01 Лют. 2017 р., 10:25 163

Оголошено конкурс на кращий проект пам’ятного меморіалу «Бровари у війні», який буде встановлено в парку «Перемога». Відповідне розпорядження міського голови розміщено на офіційному порталі Броварської міськради.

Меморіал буде встановлено у пам’ять воїнів-броварчан, які загинули, захищаючи Батьківщину, в роки Другої світової війни, війни в Афганістані та в зоні проведення АТО на сході України.

Взяти участь у конкурсі можуть всі бажаючі. Критеріями відбору ескізів, поданих на конкурс, є креативність, оригінальність та новаторство. У вимогах до проектної пропозиції зазначається, що меморіал буде розміщено у парку «Перемога» між пам’ятним знаком «Танк» та знаком «Броварчанам-інтернаціоналістам, які загинули в Афганістані 1979–1989». Таким чином, усі пам’ятники буде об’єднано в єдиний меморіальний комплекс.

До участі в конкурсі допускаються ескізи, що надійшли на електронні адреси управління містобудування та архітектури, Броварської міськради або на поштову адресу 07400, м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, кім. 412 з позначкою «На конкурс».

Конкурс проводиться управлінням містобудування та архітектури Броварської міськради. Подані пропозиції будуть розглянуто на засіданні архітектурно-містобудівної ради за участі членів конкурсної комісії:

Інформація щодо результатів проведення конкурсу буде розміщена у двотижневий строк після визначення переможця на офіційному порталі Броварської міськради.

НОВИНИ

15.01.2018
12.01.2018