У парку «Перемога» загинули саджанці активістів. Винна природа чи байдужість «Бровари-благоустрій»?

Новини 06 Жов. 2017 р., 11:41 162

Дерева в броварському парку Перемога, які навесні були посаджені броварчанами та ГО «ЕКО-Бровари», остаточно загинули. Про це повідомила місцева активістка Анна Хмуренко на своїй сторінці у соціальній мережі FB.

«Для саджанців важлива земля. Коли ми готувались до акції та вирішили висадити дерева в парку, ми по-перше звернулись до адміністрації парку. Нам виділили для посадки дерев саме це місце, хоча навпроти була земля краща і там дерева ростуть нормально. Наші саджанці були з лісництва, може їм не підійшов ґрунт. Весь час ми періодично намагались за ними доглядати та поливати їх. До серпня місяця чeрвоні дуби були живі. Але, на жаль, більше ніхто в цьому не допоміг. Результат ми бачимо», — зазначила Анна Хмуренко.

Нагадаємо, що активісти та мешканці міста, у квітні цього року, висадили у парку Перемога біля озера п'ятнадцять саджанців берези та двадцять червоного дубу. Тоді у акції взяли участь не тільки дорослі, а й діти.

У Статуті комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Бровари-Благоустрій» прописано, що за догляд за зеленими насадженнями у парку відповідає саме це підприємство. Про це зазначено у пункті 3.2.4 вищезгаданого Статуту, де предметом діяльності «Бровари-Благоустрій» є виконання наступних робіт: «виконання комплексу робіт щодо утримання, відновлення та видалення зелених насаджень (у тому числі снігозахисних та протиерозійних) уздовж вулиць і доріг, в парках, скверах, на алеях, бульварах, в садах, інших об'єктах благоустрою загального користування, санітарно-захисних зонах, на прибудинкових територіях» .

Натомість броварська влада не прагне саджати дерева у місті. Минулого місяця броварський виконком  знову надав розпорядження на видалення 326 та кронування 7 дерев. Найбільшу кількість зелених насаджень зріжуть на території майбутнього фундаменту школи по вул. Василя Симоненка, 103  та на території будівельного майданчику по відновленню функціонування осушувальної системи р.Осинка. А на початку вересня задля будівництва нового стадіону за 17,5 млн грн, в парку «Перемога» зрізали два десятка дерев.

 

НОВИНИ

18.01.2018
17.01.2018